czwartek, 20 kwietnia 2017

WYGODNA STYLIZACJA Z WYDMĄ W TLE

      Witajcie! Pod koniec marca wybrałam się nad polskie morze, by spotkać się z Anią z bloga Daiami oraz Olą z bloga Madlen Moja szafa i ja. Z dziewczynami poznałyśmy się dokładnie rok temu, podczas ostatniej edycji Fashion Week Poland w Łodzi. Choć takie znajomości często szybko się kończą, my mamy ze sobą stały kontakt i już planujemy kolejny wspólny wyjazd. Tym razem zatrzymałyśmy się w hotelu WYDMA, w nadmorskim Pobierowie. Miasteczko przywitało nas wiosenną aurą i pięknym słońcem, którego w ostatnim czasie bardzo nam brakowało. Wspólny wieczór spędziłyśmy na zajadaniu się włoskimi przysmakami i jak to na babskie spotkanie przystało, nie mogłyśmy się ze sobą nagadać. Wieczór przedłużył się do wczesnych porannych godzin, a my po krótkim odpoczynku, spotkałyśmy się ponownie na pysznym śniadaniu w hotelowej restauracji, by zaraz po nim udać się na zdjęcia, korzystając z pięknej pogody.

Dzisiaj przygotowałam wpis z codzienną i niezwykle wygodną stylizacją. Biel zestawu przełamałam niebieskimi odcieniami, dzięki czemu całość idealnie wpisała się w nadmorski klimat.

bluza / blouse - more'moi, spodnie / pants - New Yorker, plecak / backpack - Diverse, adidasy / sneakers - Skechers (www.milandi.pl), okulary / sunglasses - eOkulary, zegarek / watch - New Yorker


Miejską torbę zastąpiłam tym razem wygodnym plecakiem. Połączenie kilku odcieni dżinsu bardzo mi się podoba, a Wam?Głównym elementem zestawu jest bluza w owady, projektu marki more'moi. Jeśli na bieżąco śledzicie moje wpisy, na pewno przypominacie sobie ten z nich, w którym motyw ważek już się pojawił. A tych z Was, których pamięć zawodzi, zapraszam tutaj.Nie byłoby wygodnej stylizacji bez wygodnego obuwia. Sportowe Skechersy to mój must have wszystkich weekendowych wypadów!
Na stronie www.milandi.pl znajdziecie je również w kolorze bordowym i w nieco obniżonej cenie. WYDMA to piękne miejsce, w którym naprawdę można odpocząć i miło spędzić czas. Do plaży są dosłownie dwa kroki, a wykorzystany w aranżacjach design dodaje temu miejscu wiele uroku. Obiekt jest nowocześnie urządzony, obsługa niezwykle miła i uprzejma, a menu urozmaicone, dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Polecam!zdjęcia: Madlen Soya

5 komentarzy: