czwartek, 29 września 2016

WAŻKI - WSPOMNIENIE LETNICH WIECZORÓW

      Koniec września i początek października to czas powrotów na studia. Po letniej przerwie, uczelnie na nowo zaczynają tętnić życiem, a wypoczęci studenci znów spotykają się na wykładach. Jest to też znak, że nadeszła jesień, a nasza garderoba będzie musiała przejść metamorfozę. Delikatne i przewiewne sukienki ustąpią miejsca ciepłym swetrom, a zamiast sandałów i balerin będziemy nosić wygodne botki i sztyblety. I choć do tej pory początek jesieni był dla nas bardzo łaskawy, aura z dnia na dzień coraz bardziej pokazuje nam, że już za chwilę letnie przygody będą należeć wyłącznie do wspomnień.

Dzisiaj przygotowałam stylizację, która idealnie sprawdzi się podczas długiego dnia na uczelni, a także w pracy, w której dress code nie jest wymagany. Wygodne dżinsy, lekki t-shirt i dopasowana marynarka to zestaw, który warto wybrać na co dzień.

marynarka / jacket - rozmiar34, koszulka / t-shirt - More'moi, dżinsy / jeans - Reserved, baleriny / ballerina - Noevision, torba / bag - Manzana, zegarek / watch - Techtime, okulary / sunglasses - eOkulary


Kolejny model z najnowszej kolekcji marki More'moi to t-shirt w ważki. Mnie kojarzą się one z długimi, letnimi wieczorami spędzanymi nad jeziorem.
Torba typu worek to jeden z wygodniejszych modeli. Wbrew pozorom jest pojemna i pomieści wszystkie najpotrzebniejsze drobiazgi.Póki dni są jeszcze ciepłe, z przyjemnością zakładam baleriny. Model Sharon marki Noevision jest świetny!zdjęcia: Tomek Agaszko

2 komentarze: