poniedziałek, 20 marca 2017

OSTATNI POWIEW ZIMY

      Wy też zauważacie te drobne zmiany? Na drzewach pojawiają się coraz większe pąki, dni są dłuższe, a w marketach mnóstwo jest tulipanów, hiacyntów i akcji pod tytułem "wiosenne porządki". I choć mamy już kalendarzową wiosnę, na wiosenną aurę jeszcze chwilę musimy poczekać. Na szczęście temperatury są wyższe, a prognozy przewidują coraz większe ocieplenie. Oby meteorolodzy się nie mylili! Już nie mogę doczekać się dnia, kiedy zimowe ubrania schowam na dno szafy, a wyciągnę lekkie sukienki, wiosenne płaszcze, baleriny i trampki. Pozostając jednak w klimacie mijającej zimy, przygotowałam wpis ze stylizacjami dla dziewczynek - tych młodszych i tych... starszych. Oliwię już znacie, bo pojawiła się na blogu w dwóch innych wpisach. Tym razem bazą naszych stylizacji są szare dżinsy i granatowe kurtki. Mam nadzieję, że to już ostatnie zdjęcia, w  których czuć jeszcze lekki powiew zimy. 

Oliwia: kurtka / jacket - Nautica (American Outlet), spodnie / pants - C&A, szalik / scarf - Tommy Hilfiger (American Outlet), czapka / cap - Kappahl, buty / shoes - Elbrus
Katarzyna: kurtka / jacket - Tommy Hilfiger (American Outlet), golf / turtleneck - Vero Moda, spodnie / pants - Medicine, torba / bag - Tommy Hilfiger (American Outlet), okulary / sunglasses - eOkulary, buty / shoes - Ragazza Fashion


Zobaczcie, co dla Was przygotowałyśmy!


Choć dzień, w którym robiłyśmy zdjęcia był bardzo słoneczny, mroźny wiatr dawał się we znaki i skutecznie obniżał odczuwalną temperaturę. Nawet teraz, kiedy wiosna jest już coraz bliżej, zarówno poranki, jak i wieczory są bardzo zimne i warto ubrać się cieplej. Ciepłe kurtki to podstawa!


Jak widać, Oliwia ani na chwilę nie traciła dobrego nastroju, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.


Kolorowy szalik to podstawa dziecięcej garderoby. Pomponiki doczepione na końcach szalika nawet wczesną wiosną będą przypominać o mijającej zimie i zabawach na śniegu.


Kurtka marki Tommy Hilfiger towarzyszy mi od dwóch sezonów. Co prawda zimą stawiam na dłuższe modele, które nie pozwolą mi mocno zmarznąć, jednak przy przejściowej pogodzie ten model spisuje się na medal.


Jeśli chodzi o markę Tommy Hilfiger to jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, które marka ta proponuje swoim klientom. Choć spotkałam się już z wieloma opiniami dotyczącymi jakości materiałów i wykonania, ja nie mam powodów do narzekań. Jeśli również lubicie tę markę, na stronie www.americanoutlet.pl znajdziecie wiele ubrań i dodatków tej firmy w bardzo atrakcyjnych cenach.


  Bez względu na pogodę czy porę dnia, Oliwia tryska radością!


W wygodnych butach można przemierzyć wiele szlaków i odbyć mnóstwo ciekawych wędrówek.My już wychodzimy wiośnie naprzeciw, a Wy?


zdjęcia: Agata Kamińska

6 komentarzy:

  1. Markę Tommy Hilfiger znam tylko ze słyszenia, ale torba świetna. Co do wiosny to uwielbiam patrzeć jak wkracza i cudownie się panoszy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. what a great post, have a nice week :) You will like to see more fashion from here.

    OdpowiedzUsuń