piątek, 15 maja 2015

Wspomnienia ze Szczecina.

      Ci z Was, którzy są na bieżąco z wpisami, które pojawiają się na blogu, na pewno pamiętają ten z nich, w którym znalazła się obszerna relacja z mojej wizyty w szczecińskim salonie Artmasters. Pamięć bywa jednak zawodna, dlatego każdy może przypomnieć sobie ten wpis tutaj. Dzisiaj chcę podzielić się z Wami zdjęciami, które zostały wykonane w plenerze. :)

Najpierw kilka słów o makijażu. Wykonała go Paulina Materka, która postawiła na brązy. Podkreślają one delikatnie oczy, zaś czarne kreski nad górnymi powiekami świetnie "rysują" linię rzęs. Skoro oczy są tylko delikatnie podkreślone, grzechem byłoby w tym w
przypadku nie podkreślić ust. Czerwona szminka idealnie pasuje do całości. Chociaż na co dzień wystrzegam się kolorowych pomadek, tym razem wybór tej o mocnym kolorze był strzałem w dziesiątkę!Fryzura jest bardzo lekkim upięciem, które nie obciąża naszych włosów. Jest wygodna w noszeniu i można wybrać ją na wiele okazji. Podoba mi się w niej to, że dzięki kilku trikom można ją w dowolny sposób zmieniać.


Na spacer po Szczecinie wybrałam błyszczącą spódnicę od Hanky Panky Stuff, którą już dziś możecie kupić po obniżonej cenie. :)Prawda, że fryzura wygląda ciekawie?


Podczas wyjazdu towarzyszyły mi moje ulubione botki.


Sesję kończyłyśmy przy pięknym zachodzie słońca i z wielkimi uśmiechami na ustach. :)


Uwielbiam to zdjęcie! Idealnie pokazuje manicure oraz smukłość dłoni i palców. Za manicure odpowiedzialna jest Dorota Cepowska z Nail Support Artmasters Team.


A odbiegając nieco od tematu sesji, włosów, paznokci i modowo-urodowego świata, chcę Wam polecić smaczne miejsce na mapie Szczecina. Po kilku godzinach przygotowań i samej sesji przyszedł czas na przekąszenie czegoś smacznego.

Wół i Krowa to miejsce, w którym zamówicie pyszne hamburgery. Choć nigdy za nimi nie przepadałam, tym razem skusiłam się na coś innego niż zwykle. Wybrałam zestaw "Rozkosz Francuza", w którym połączenie wołowiny, żurawiny, sera i roszponki jest niebem w gębie! W zestawie są również frytki, na które nie trzeba mnie długo namawiać. Miejsce serdecznie polecam! :)

Wół i Krowa - Wielka Odrzańska 20, Szczecin

Hair - Artmasters Marcin Rudiuk (ul. Mickiewicza 138, Szczecin)
Mua - Paulina Materka
Nails - Dorota Cepowska - Nail Support Artmasters Team
Photos - Karolina Krzemień

4 komentarze: