niedziela, 10 kwietnia 2016

14TH FASHION PHILOSOPHY, CZYLI FASHION WEEK POLAND 2016

      Ci z Was, którzy choć trochę interesują się modą, mieszkają w Łodzi lub jej okolicach, bądź śledzą informacje dotyczące imprez organizowanych w Polsce, na pewno wiedzą czym jest polski tydzień mody. Dla tych, którzy nie do końca mają pojęcie o tym wydarzeniu, spieszę z wyjaśnieniem.

      Fashion Week to bez wątpienia najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza modowa, jaka organizowana jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Podczas tygodni mody m.in. w Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku, odbywają się pokazy topowych projektantów, które skupiają osoby związane z tą branżą, celebrytów oraz blogerki modowe z całego świata. Od kilku lat Fashion Week organizowany jest również w Polsce, pod nazwą Fashion Philosophy. Na blisko tydzień, Łódź staje się stolicą mody, a na pokazy i imprezy organizowane w ramach polskiego tygodnia mody, do Łodzi przyjeżdżają mieszkańcy ze wszystkich regionów Polski, a także z zagranicy.


W tym roku, na specjalne zaproszenie przedstawicieli portalu PolskieSzafiarki.pl, razem z innymi blogerkami wyruszam na 14 edycję polskiego tygodnia mody, gdzie będę miała okazję obejrzeć wiele ciekawych pokazów, m.in. pokaz kolekcji Femestage Evy Minge, kolekcję Natashy Pavluchenko oraz marki Jacob Birge Vision, stworzonej przez Jakuba Bartnika, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu Project Runway. Na miejscu czeka nas wiele atrakcji. W hali EXPO będzie otwarty Showroom, a po całym dniu wypełnionym pokazami, odbędą się różnego rodzaju imprezy. Fashion Week daje możliwość poznania wielu ciekawych osobowości, spotkania się ze znanymi ze świata mody ludźmi, a także nawiązania nowych znajomości - tych zawodowych, jak i prywatnych. Relację z mojego pobytu na polskim tygodniu mody znajdziecie na Facebooku.


PARTNEREM STRATEGICZNYM JEST MIASTO ŁÓDŹ


1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze, ze nadal jest on prowadzony. Nie mniej jednak w moim odczuciu ostatnia edycja była jednak troszkę słaba. Mam nadzieję, ze w tym roku się to poprawi :D Być może spotkamy się w Łodzi ;)

    http://luxx400.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń