sobota, 13 lutego 2016

HAPPY VALENTINE'S DAY!

      Choć za oknami znów mamy dość niskie temperatury, nadchodzące Walentynki skutecznie potrafią je podnieść. Jeśli planujecie spędzić jutrzejszy wieczór bardziej uroczyście, pamiętajcie o odpowiedniej kreacji. Jednak bez względu na to czy dzień zakochanych spędzicie z ukochaną osobą czy w gronie przyjaciół, w kinie czy restauracji, zadbajcie o to, by w Waszych stylizacjach nie zabrakło czerwonych elementów. Dzisiaj przygotowałam stylizację idealną na jutrzejszy wieczór. :)

sukienka / dress - Maciej Domański, rajstopy / tights - NOA by Knittex, szpilki / heels - Sergio Todzi


Dokładnie rok temu na blogu pojawił się wpis, w którym główną rolę grała biała sukienka polskiej projektantki Joanny Dworakowskiej. Były też czarne szpilki i... fortepian. Dziś znowu wróciliśmy w to samo miejsce i mimo iż stylizacja jest tym razem całkiem inna, w tle znów pojawia się fortepian, a pierwsze skrzypce ponownie gra sukienka - czerwona, zaprojektowana i uszyta przez mojego zaprzyjaźnionego projektanta Macieja Domańskiego.Sukienka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Prosta, bez zbędnych dodatków. I jeszcze ten kolor!

Jak zauważyliście na poprzednich zdjęciach, zrezygnowałam z ozdobnej biżuterii. Stylizacja dzięki temu jest nieprzesadzona. Żeby jednak nie była nudna, wybrałam cienkie rajstopy z ciekawym wzorem, które dodają całości charakteru.zdjęcia: Tomek Agaszko


* Za pomoc w realizacji zdjęć dziękujemy Centrum Konferencyjnemu ZAMEK.

2 komentarze: