niedziela, 16 sierpnia 2015

beautiful summer evening.

      Nie wiem kiedy ten czas zleciał, ale mamy już drugą połowę sierpnia. Można śmiało powiedzieć, że czas ucieka nam przez palce. Dosłownie! Warto jednak w tym pędzie znaleźć chwilę na zapamiętanie tych najważniejszych momentów. Teraz, jak nigdy wcześniej, korzystam ze wspaniałej pogody, spędzam z przyjaciółmi czas na plaży i korzystam z możliwości, jakie daje posiadanie jeziora w centrum miasta.

Choć lipiec nie do końca był upalny, sierpień próbuje nam to wynagrodzić w najlepszy sposób. Wieczory są bardzo ciepłe i wszelkie kardigany można ze spokojem zostawić w domu. Beże i inne jasne kolory to must have letniej garderoby. Dzisiaj pokazuję Wam sukienkę, która przez swoją lekkość idealnie sprawdza się w letnie dni i wieczory.


Uwielbiam mój kapelusz za uniwersalność. Ostatnio prawie w ogóle się z nim nie rozstaję. Świetnie sprawdza się podczas plażowania. :)


Są takie modele bielizny, które są tak wygodne i tak pięknie wyglądają na ciele, że same w sobie są dodatkiem i ozdobą stylizacji. Tak się stało w tym przypadku. :)

Jeśli chcecie otrzymać 10% rabatu na zakupy u Anais Roue Project, gdzie znajdziecie piękną koronkową bieliznę, piszcie do mnie wiadomości na adres mailowy katarzyna.malgorzata.6@gmail.com lub przez Facebooka.

Jezioro o zachodzie słońca wygląda niesamowicie, jest cicho i spokojnie. Lubię takie wieczory!


zdjęcia: Tomek Agaszko

Sukienka/ Dress - NOMMO, Biustonosz/ Lace bra - Esotiq (model Escada), Kapelusz/ Hat - Reserved, Baleriny/ Balerina - F&F, Torebka/ Handbag - SH, Bransoletki/ Bracelets - She & he bracelets

4 komentarze: