piątek, 22 maja 2015

biało-czarny zestaw i sportowe obuwie.

      Choć na co dzień nie wybieram dresów, a legginsy zakładam wyłącznie w dni, które spędzam w domowym zaciszu, to sportowe obuwie jest jednym z najczęściej przeze mnie wybieranych. Trampki i adidasy są niezbędne, gdy mój plan dnia wskazuje, że będę w ciągłym biegu, a do domu wrócę dopiero późnym popołudniem. :)

Dzisiejsza stylizacja to połączenie moich ulubionych elementów garderoby (i kolorów) oraz sneakersów, które idealnie pasują do całości. Zrobiło się cieplej i w końcu, bez najmniejszych oporów, można założyć białe spodnie, które swoją drogą równie dobrze wyglądają o każdej porze roku.

Powróciłam do mojej ramoneski i z przyjemnością dołączyłam ją do zestawu.Wysokie sneakersy to świetna alternatywa dla klasycznego sportowego obuwia. Są wygodne, a co najważniejsze, dodają nam więcej pewności, dzięki kilku dodatkowym centymetrom. (Model ten jest wiązany, dodatkowo zapinany na rzepy.)


zdjęcia: Tomek Agaszko.

Ramoneska/ Jacket - Ragazza Fashion, Spodnie/ Pants - F&F, Okulary/ Sunglasses - eOkulary, Sneakersy/ Sneakers - TopLook24

5 komentarzy: