piątek, 10 października 2014

pink dress.

      Maciej Domański. Brzmi znajomo? Ci z Was, którzy śledzą moje wpisy na pewno pamiętają stylizacje, w których pierwsze skrzypce grały właśnie projekty Macieja. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam projekt z najnowszej kolekcji, który mnie osobiście zachwycił. Jest nim różowa sukienka z pięknym tulipanowym wykończeniem. Odważne wycięcie z przodu sprawia, że sukienka idealnie pasuje na wieczorne koktajle. Dobrałam do niej naszyjnik firmy Toszka oraz kopertówkę z pracowni Maxada, które świetnie uzupełniają całość. Wszechobecny róż przełamałam brązowymi szpilkami typu peep toe. :)

Stylizacja jest na tyle elegancka, że wymagała równie eleganckiego wnętrza, które będzie pasującym do całości tłem. Z tego względu cała sesja została wykonana w Restauracji Centrum Konferencyjnego ZAMEK w Szczecinku.

P.S. Na zdjęciach pojawia się także książka "Francuski szyk", której recenzję będziecie mogli przeczytać na blogu za kilka dni. :)photos by Tomek Agaszko.

Sukienka/ Dress - Maciej Domański, Kopertówka/ Clutch - Maxada, Naszyjnik/ Necklace - Toszka, Szpilki/ Heels - No name, Paznokcie/ Nails - Podgórska Nails Forever

10 komentarzy: