niedziela, 15 lutego 2015

shine bright.

      Błysk - stawiamy na niego przy okazji ważniejszych spotkań, wieczornych wyjść czy imprez. Błyszczące dodatki czy elementy garderoby możemy przemycić także w codziennych stylizacjach. Dzięki temu, casualowy look zyska odrobinę elegancji, a my same poczujemy się bardziej kobieco i szykownie. Powietrze coraz bardziej pachnie wiosną! Jest ono co prawda jeszcze mroźne, jednak słońce sprawia, że lepiej się czujemy i możemy pozwolić sobie na lżejsze stylizacje, czy chociażby rozpięty płaszcz, jak to się stało w moim przypadku. :)

Dzisiaj postawiłam na czerń, którą przełamałam błyszczącą spódnicą i złotymi dodatkami. Ze względu na to, że wszystkie elementy stylizacji są zachowane w jednym kolorze, spódnica świetnie ją rozświetla i sprawia, że całość jest niezwykle elegancka. Zegarek na złotej bransolecie z czarną tarczą idealnie współgra z całością. Dzięki niewielkim diamencikom możemy nosić go na co dzień, jak i dopasować do wieczorowych stylizacji. Zegarek marki Koning zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Na stronie TechTime znajdziecie wiele modeli zegarków, pochodzących od tego producenta. :)Spódnica Hanky Panky Stuff jest rewelacyjna! Mimo, że zachowana jest w srebrno-platynowych barwach, w słońcu uwydatniają się jej fioletowe barwy.
Botki na słupku to jeden z moich ulubionych modeli w mojej kolekcji butów. Wyglądają świetnie w połączeniu ze spodniami, jak i ze spódnicą. Mimo, że obcasy są dość wysokie, są one również bardzo wygodne. A tak swoją drogą, która kobieta nie lubi obcasów? :)


photos by Tomek Agaszko.

Płaszcz/ Coat - Reserved, Golf/ Turtleneck - Atmosphere, Spódnica/ Skirt - Hanky Panky Stuff, Botki/ Boots - TopLook24, Zegarek/ Watch - TechTime

8 komentarzy: