czwartek, 28 listopada 2013

Wrocław Fashion Meeting.

      Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią przedstawiam Wam krótką relację z tegorocznej edycji Wrocławskiego Fashion Meeting, który odbył się w dniach 23-24 listopada br.
      Klub Biznesowy na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, zamienił się na dwa dni w bardzo stylowe miejsce. Kilkudziesięciu polskich projektantów zaprezentowało swoje produkty. Na stoiskach można było znaleźć nie tylko ubrania, ale także ręcznie robioną biżuterię, nakrycia głowy, czy wszelkiego rodzaju dodatki i gadżety. Co dało się zauważyć, każdy z młodych projektantów ma całkiem inne spojrzenie na modę, jednak jeśli chodzi o kolory, dominowały szarości, biel, czerń oraz było dużo metalicznych i błyszczących tkanin. 
       Podczas WFM odbył się także finał stylizacyjnego konkursu pod nazwą 'Stylowy Wrocław'. Do konkursu zakwalifikowało się 20 osób, których stylizacje najbardziej spodobały się jury z portalu fashion.wp.pl oraz 10 osób miało zostać wybranych podczas samej imprezy. Niecała trzydziestka uczestników zaprezentowała się wrocławskiej publiczności. Do półfinału przeszło 10 osób, z których zostało wybranych 3 finalistów.
Jak już wcześniej czytaliście, również miałam okazję pokazać się na wybiegu. Konkurs był znany także pod nazwą 'Powiew zimy', przy wyborze półfinalistów i finalistów, jury kierowało się jednak zupełnie innymi, niezimowymi, aspektami. Mimo, że nie przeszłam do półfinału, sam udział w imprezie był dla mnie wielką frajdą. :)

      Imprezę prowadził Conrado Moreno, znany z programu telewizyjnego 'Europa da się lubić!'. :)


      Miałam okazję poznać Conrado po konkursie. Jest to niezwykle sympatyczny człowiek, a do tego... niesamowicie przystojny! :)


      Wrocław urzekł mnie niezmiernie, a ukryte w zakamarkach miasta skrzaty są przeurocze, a dzięki Bożonarodzeniowemu Jarmarkowi poczułam magię nadchodzących świąt. Mam nadzieję, że wiosną wrócę do Wrocławia i znowu spotkam się z Floriankiem i pozostałymi skrzatami.


photos by Sławek Kłuciejasz.

3 komentarze:

  1. Ktoś może być albo niezwykle sympatyczny, albo przesympatyczny.. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo miło było Cię poznać osobiście. Miałaś bardzo fajną stylizację.Serdecznie pozdrawiam.
    http://balakier-style.pl/

    OdpowiedzUsuń